تولید کننده کود های آلی و شیمیایی جنوبگان

ورود | ثبت‌نام
موقعیت شما: اخبار و رویدادها

پرورش تیلاپیا در زیمبابوه، توسعه می‌یابد/ مخالفان در ایران، همچنان وقت‌کشی می‌کنند

در حالی که مسئولان محیط زیست در ایران، همچنان با پرورش ماهی تیلاپیا در کشور مخالفت می‌کنند، زیمبابوه برای توسعه پرورش این ماهی، سیاست‌های جدیدی را طرح‌ریزی کرده است.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

آغاز همکاری فائو با ایران برای ارتقای تولید دانه‌های روغنی و دستیابی به خودکفایی

سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) با برگزاری کارگاه آغازین در تهران پروژه دو ساله (2019-2017) جدیدی را برای بهبود تولید پایدار دانه‌های روغنی بویژه سویا و انطباق جدیدترین فن‌آوری‌ نظام‌های غلات‌محور در ایران، کلید زد.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

هدف‌گذاری صادرات 2000 رأس تلیسه هلشتاین تا پایان سال/ آمادگی برای تأمین مواد ژنی مورد نیاز کشورهای همسایه ازجمله قطر

در حالی که ایران تا همین سه دهه گذشته، برای تأمین دام‌های مولد، نیاز به واردات تلیسه داشت، اکنون روند صادرات این محصول با شتابی قابل توجه، رونق گرفته است.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

نظام نوین کاشت و بهره‌وری تولید گندم آبی در کشور تدوین می‌شود/ کاهش 50 درصدی آب مصرفی همراه با افزایش سه برابری تولید

با توجه به نیاز روزافزون کشور به محصول گندم همزمان با محدودیت‌های شدید منابع آبی نظام نوین کاشت و بهره‌وری تولید گندم آبی در کشور بر پایه نوآوری یک کشاورز نمونه در راستای افزایش ضریب امنیت غذایی و پایداری تولید گندم تدوین می‌شود.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

سرمایه‌گذاری فناوری مقرون به صرفه نظارت بر کندوهای زنبور عسل/ زنبورداران می‌توانند از راه دور بر کندوهای زنبور عسل خود کنترل داشته باشند

Hivemind، یک توسعه دهنده نیوزیلندی در زمینه فناوری نوآورانه و مقرون به صرفه نظارت بر کندوهای زنبور عسل سرمایه گذاری کرده است.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات
آر اس اس
123456