تولید کننده کود های آلی و شیمیایی جنوبگان

ورود | ثبت‌نام

اسپری گیاهان زینتی پربار ( مایع - محلولپاشی - آبیاری )

 

 

درصد عناصر اين كود عبارت است از:

ازت 350ppm فسفر 120ppm پتاسیم محلول 200ppm آهن 5.6ppm
روی 4.8ppm منگنز 4ppm مس 2ppm بر 0.4ppm
مولیبدن 4ppm اسید های آمینه 320ppm        

اسپری گیاهان زینتی پربار ( مایع - محلولپاشی - آبیاری )

گیاهان آپارتمانی و تزئینی عمدتاً گیاهانی هستند متعلق به مناطق استوایی که با توجه به شرایط اکولوژیکی آن مناطق تکامل یافته اند و استفاده از آن ها در امکان مسکونی و اداری برای اهداف تزئینی بسیاری معمول است.  یکی از دغدغه های پرورش دهندگان گیاهان آپارتمانی ، تغذیه مناسب و کود دهی آن ها بمنظور تأمین مواد غذایی و عناصر مورد نیاز جهت رشد بهتر و شادابی و افزایش گلدهی است . لذا جهت سهولت کار آن ها و با توجه به نیازی های اینگونه گیاهان ، با تحقیقات مستمر ، کود اسپری گیاهان زینتی حاوی کلیه عناصر مغذی ماکرو و میکرو و محرک های رشد ، طراحی و ساخته شده است . علاوه بر مواد مغذی موجود در این محصول ، ماده مویان جهت شستشوی برگ ها از غبار محیط و براق شدن برگ ها و در نتیجه بهبود عملکرد گیاه به دلیل باز شدن روزنه های مسدود شده بر اثر گرد و غبار و دود ، به آن اضافه شده است .


توجه: بعضی از گیاهان زینتی نسبت به اسپری مواد مغذی و حتی آب خالی واکنش داده و حساس هستند . لذا برای این گروه از گیاهان زینتی توصیه میگردد که یک واحد کود را به همراه سه واحد آب رقیق کرده و بصورت آبیاری به گلدان ها داده شود .  این کار هر 10 - 15 روز یکبار تکرار شود .  در بعضی گیاهان گلدار ، گل ها ممکن است به دلیل لطافت نسبت به این کود حساس باشند احتیاطاً روی گل ها پاشیده نشود .
محلول پاشی برای گیاهانی که در فضای باز قرار دارند در هوای خنک صبحگاهی انجام گیرد و از اسپری در هوای آفتابی و گرم خودداری شود.

میزان مصرف:
به صورت محلولپاشی هفته ای یکبار و در صورت مصرف آبیاری نسبت 1 به 3 رقیق شود و هر 15 تا 20 روز آبیاری مصرف شود

بسته بندی:
400 سی سی

لطفاً با ارسال نظرات و تجربیات خود، به آدرس spray@molecule.ir و یا پیامک به شماره 09131991291 ما را در ارائه خدمات و بهبود کیفیت یاری نمائید.