تولید کننده کود های آلی و شیمیایی جنوبگان

ورود | ثبت‌نام

های پتاس + میکرو 30-0-10 ( پودر - محلولپاشی - آبیاری )

 

 

 

درصد عناصر اين كود عبارت است از:

 

ازت  10% پتاسیم محلول 30% آهن کلات شده 1.4% منگنز کلات شده 0.7%
روی کلات شده 1% مس کلات شده 0.2% اسید هیومیک 0.1% آمینو اسید 1%
اسید فولویک 0.5% عصاره جلبک 0.1%        

های پتاس + میکرو ( پودر - محلولپاشی - آبیاری )

عدم مصرف کافی کود های پتاسه و شناخت کم از نقش حیاتی عنصر پتاسیم برای گیاه موجب شده تا در تجزیه اکثر خاک ها و اندام های گیاه کمبود قابل توجه پتاسیم مشاهده شود. این کمبود ، باعث اختلال در مراحل تکمیلی و رسیدن به موقع محصول ( مثل پر شدن مغز ) می گردد . لذا بایستی هم از طریق خاک و ریشه هم از طریق محلولپاشی برگی این نیاز را برطرف نمود . این محصول گزینه مناسبی برای رفع این نیاز مهم گیاهان میباشد.

کود میکرو کلات 30-0-10 حاوی 30% پتاسیم می باشد و به همین منظور طراحی و با تحقیقات چند ساله بر روی گیاهان مختلف توسط کارشناسان خبره ساخته و مورد آزمایش و تأیید متخصصین و مصرف کنندگان در هر دو زمینه اصلی زراعت و محصولات باغی قرار گرفته است تا در کوتاه مدت از طریق محلولپاشی به این مهم پاسخ دهد. برای افزایش کارائی این محصول و با توجه به فقر شدید میکرو ها که در اغلب اراضی کشور شاهد آن هستیم ، میزان قابل توجهی از عناصر آهن ، روی ، منگنز ، مس و نیز هیومیک اسید و آمینو اسید و فولویک اسید به عنوان محرکهای رشد گیاه و توسعه ریشه و کمک به مقاوم سازی در گیاه در مقابل تنش های وارده به آن افزوده شده است.

این کود قابل استفاده به دو روش محلولپاشی برگی و در سیستم آبیاری می باشد که با توجه به آنالیز منحصر به فرد ، دوز مصرف پایین ، قیمت مناسب ، اثر گذاری سریع و نامحدود بودن دامنه مصرف آن ، متقاضی مصرف فراوانی پیدا کرده است.

 دارای تاییدیه تطبیق محتوا با لیبل

مقدار مصرف:

- برای جالیز ، گلخانه و زراعت به صورت محلولپاشی 2 در هزار

- برای باغات به صورت محلول پاشی 1 در هزار

- و به صورت آبیاری 10 تا 12 کیلوگرم در هکتار


بسته بندی:

یک کیلو گرمی