تولید کننده کود های آلی و شیمیایی جنوبگان

ورود | ثبت‌نام

کود سوپر سوئینگ ( پودر - محلولپاشی )

درصد عناصر این کود عبارت است از:

ازت  6% کلسیم  کل 0.9% گوگرد 7% آهن کلات شده 5%
روی کلات شده 6% منگنز کلات شده 4% مس کلات شده 1% مولیبدن کلات شده 0.05%
اسید هیومیک 0.08% آمینو اسید 1% اسید فولویک 0.5%    

سوپر سوئینگ ( محلولپاشی )

با توجه به شرایط خاک های ایران که اغلب آهکی و دارای pH بالا می باشند ، جذب عناصر میکرو ( ریز مغذی ) از ریشه به سختی ممکن است . همجنین اغلب در این خاک ها میزان عناصر ریز مغذی بسیار ناچیز بوده و عدم حضور این عناصر میتواند فعالیت ریشه گیاه را محدود و در نتیجه عملکرد پائین و کیفیت نامطلوب محصول را به دنبال داشته باشد.

یکی از راه های مناسب جهت جبران کمبود عناصر ریز مغذی در گیاهان ، محلول پاشی کلات شده این عناصر است که قابلیت جذب بسیار بالایی دارند و با توجه به کلات بودن آنها تحت تأثیر pH شیره سیتوپلاسمی و آندوپلاسمی قرار نگرفته ، رسوب نمی کنند و به طور قابل ملاحظه ای مورد استقاده گیاه قرار می گیرند.

سوپر سوئینگ دارای بهترین فرم عناصر کم مصرف برای جذب از طریق برگ می باشد . با این مزیت که علاوه بر دارا بودن درصد بالائی از عناصر ریز مغذی همچنین دارای مقداری مکفی از کلسیم و گوگرد و ازت می باشد که هر یک به نوبه خود در تکامل بهبود عملکرد گیاه نقش مهمی دارند. علاوه بر این ترکیبات ، هیومیک اسید و آمینو اسید و فولویک اسید نیز به عنوان محرک های رشد و تسعه ریشه و نیز جهت مقاوم سازی در گیاه در مقابل تنشهای وارده ، در فررمولاسیون این محصول پیشبینی شده است.

این کود با ترکیبی استثنائی ، دوز مصرف پائین و قیمت مناسب ، اثر گذاری سریع و دامنه وسیع مصرف ، جایگاه ویژه ای را در بین مصر کنندگان آن پیدا کرده است.

میزان مصرف:

- برای جالیز ، گلخانه و زراعت دو در هزار

- برای باغات یک در هزار

بسته بندی:

یک کیلو گرمی